HAKKIMIZDA

Soylu Grup Metal

Soylu Grup Metal Demir Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti. zaman içerisinde sürekli kendini yenileyerek ve geliştirerek bugünkü kurumsal kimliğini kazanmıştır. Şirketimiz kaliteli hizmet, güvenilir iş ortaklığı anlayışı ile metal demir ve çelik sanayi sektöründe yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini ve daha kaliteli hizmet verebilmek için yenilikçi olmayı ilke edinmiştir. Geniş ürün yelpazesi ile dünya çapında pazar payımızda artmaktadır. Müşterilerimizin beklenti ve isteklerine göre üretim yapmaya ve hizmet vermeye çalışmaktayız. İhtiyaçlarınıza yönelik uygun fiyata kaliteli ürünler için en doğru adrestesiniz.

Evrensel, toplumsal ve kültürel değerlere saygılı olarak, tüm faaliyet ve davranışımızın odağında iç ve dış müşterilerimizin olduğunu aklımızdan çıkarmadan, ticaretteki kararlılığımızla müşteri bağlılığını ve memnuniyetini en üst noktaya çıkararak bölgesinde lider bir marka olmaya çalışmaktayız. Soylu Grup Ankara'da yüksek kalite, uygun fiyat, ödeme kolaylığı ve bol ürün çeşidi sayesinde istikrarlı yükselişi devam edecektir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti hizmet sektöründeki altın kurallardan birisidir. Hangi sektörde olursa olsun müşteri kaliteli ve güvenilir hizmet alıp memnun olmak ister. Soylu grup olarak müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda üretim yaparak ve uygun fiyatlara hizmet vermeye çalışmaktayız.

Geniş Ürün Yelpazesi

Her zaman gelişmekten ve ilerlemekten yana olduğumuz için hep daha iyisini nasıl yaparız diyerek bugün geniş bir ürün yelpazesine sahip olmuş bulunmaktayız. İhtiyacınız olabilecek her türlü ürünü bünyemizde bulundurarak siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli üretimi yapmaktayız.

Uygun Fiyat

Sektörümüzde kararlı ticaret anlayışına sahip müşteri memnuniyetini en önemli unsur olarak görmekteyiz ve bunun için sizlere özel en uygun fiyatlar ve kolay ödeme imkanları sunmaktayız. İhtiyacınıza yönelik ürünler ve size özel fiyat tekliflerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Kaliteli Hizmet

Doğru bir şekilde ticaret yapabilmek ve sektörünün en iyisi olabilmek için gereken önemli noktalardan bir diğeri ise kaliteli hizmettir. Uygun standartlara göre üretim yaparak ve ürünlerimizi müşterilerimize en iyi şekilde pazarlayarak kaliteli hizmet anlayışımızı sürdürmekteyiz.